243 | POHLED K ZASTÁVCE BOHOUSOVÉ
HOLÝ Miloslav (1897 – 1974)
- starting price: 38 000 CZK
- hammer price: 70 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 55 x 81 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo dole M. Holý 34, zezadu na blindrámu opatřeno autorským přípisem s určením, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 523.
Posoudil a pravost díla potvrdil vnuk M. Holého ak. mal. Petr Berger.